O nás

Vítejte na Řešení2Plus.cz, vašem zdroji informací, který vás provede světem elektřiny, solární energie a panelů, a mnohem více. 

Proč právě my?

Protože kdo jiný by vám měl vysvětlit, jak funguje solární panel, než tým, který si myslí, že nejlepší solární panel je ten, co nejenže dobře vypadá, ale také dobře funguje – přesně jako dobré pivo na slunci. U nás na Řešení2Plus.cz si dáváme záležet na tom, aby naše informace byly nejen přesné a aktuální, ale také srozumitelné i pro vašeho dědečka, který si myslí, že „internet je ten nový druh televize“.

Jsme tým nadšenců, kteří věří, že i v České republice může být energie zábavná a přístupná pro každého. A nebojíme se přitom použít trochu toho českého humoru!

  • Aktuality a novinky: Nejnovější informace ze světa energetiky. A to vše s špetkou humoru, protože víme, že novinky o elektřině mohou být někdy trochu suché – a to nemluvíme o vysušeném chlebu, který jste zapomněli v mikrovlnce.
  • Průvodce a návody: Jak na solární panely, jak ušetřit za elektřinu, a jak nepřijít o všechny peníze, když si chcete koupit ten nejnovější elektromobil. Vše vysvětleno tak, aby to pochopil i ten, kdo si myslí, že watt je něco, co se jí.
  • Recenze a testy: Upřímné a nezávislé recenze produktů, které vám pomohou se rozhodnout, co opravdu stojí za vaše těžce vydělané koruny. A nebojte, všechny naše recenze jsou psány s čistě českým přístupem – tedy s mírným skepticismem a ironií.

  Věříme, že humor je nejlepší způsob, jak se učit. Proto se snažíme, aby naše články byly nejen informativní, ale i zábavné. Ale nebojte, i když máme rádi dobrý vtip, bereme naši práci vážně. Všechny informace, které zde najdete, jsou pečlivě ověřené a aktualizované, abychom vám mohli poskytnout nejlepší možný obsah.

  Proč byste nás měli číst?

  Pokud hledáte místo, kde se dozvíte vše o energetice a zároveň se chcete pobavit, pak je Řešení2Plus.cz právě pro vás. U nás najdete informace podané s lehkostí a humorem, který je tak typicky český – trochu cynický, ale vždy s úsměvem.

  Přidejte se k nám!

  Tak co říkáte, připojíte se k nám na této elektrizující cestě? Sledujte nás a buďte součástí komunity, která věří, že energie je víc než jen účty za elektřinu. Je to budoucnost. A společně ji můžeme učinit jasnější, chytřejší a o hodně zábavnější.